JCH. CH. COPYRIGHT GREAT LADY

                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Arnold 

JCH. SLOVENSKA

 JCH. KLUBU MÁLOPOČETNÝCH PLEMEN SLOVENSKA

CHAMPION POLSKA

CHAMPION SLOVENSKA

Čekatel Interšampiona

                             

Zkoušky: ZOP, ZZO, BH 

 

CHOVNÝ PES

 

Narozen: 20.04.2009

Zbarvení: red-merle, s pálením a bílými znaky

Výška: 56,5cm

Váha: 26kg

Barva očí: světle hnědé

Ocas: dlouhý, kupírovaný

DKK: B/B

DKL: 0/0

Chrup: plný, nůžkový

Vyšetření očí: 5/2012 Mvdr. Staňa - prostý klinických příznaků

(CEA, PRA Clear po rodičích)

Otec: Day by Day Lady Puella Fera

Matka: Shallow Rivers´Anani Taino Acro

Chovatel: Lenka Hanzlová

Majitel: Jan Filsák

 

 

 

                                                                                                                 

Novinky

DUOCACIB NITRA

24.04.2012 00:00
   24.-25.3.2012 Tentokrát jsem jela do Nitry dost skeptická a bohužel se mé obavy potvrdily. Arny nastoupil ve třídě šampionů s pejskem, kterého vždy porazil (Silver Dream Aussie´s Showtime- Sonny)(, ale tentokrát jsme na něj nestačili :) posuzovala paní Judith  Korozs-Papp,...

DUOCACIB BRNO 2012

04.02.2012 00:00
Do Brna jsem se vydala s Míšou Hanzlovou a byla to moje první cesta po české dálnici. Skolila mně chřipka a bylo mi mizerně, takže výlet nestál za nic a já se akorát těšila domů do postele. Arny si ve velké konkurenci vybělal Výbornou 4. Jsem za ni moc ráda, potřebujeme ji k bonitaci :)

DUOCACIB NITRACANIS

19.11.2011 00:00
Do Nitry jsem se vydala s kamarádkou Hankou, která tam jela se svou jezevčicí Dixinkou. Arny byl z Dixy v sedmém nebi. Konkurence byla velká a já zase házela flintu do žita. Tentokrát Arnyho předváděla Terezka Šubertová a měla to dost na těsno, takže jsem se modlila, ať to všechno stihne....

Úspěšný prodloužený víkend

30.10.2011 00:00
Tento prodloužený víkend náš Arny úspěšně složil hned tři zkoušky, a to: ZOP, ZZO a BH. Celý maraton zkoušek s ním prošla Martina Broskevičová jakožto psovod. Vděčíme jí opravdu za moc, sami bychom to možná jednou zvládli, ale určitě bychom zkazili vše co by šlo.

Tatrzanska Krajowa Wystawa Psów Rasowych Zakopane, Koscielisko - Kiry

07.08.2011 12:42
Zde jsme se vybrali opět na dva dny a pojali tuto výstavu jako poznávací výlet. Polské Tatry jsou krásné, ubytování jsme měli nadstandartní, ale na můj vkus moc přelidněno. Přesto jsme si výlet moc užili, a v neděli zakončili výstavou, kde posuzoval pan rozhodčí Marek Slowik (PL). Arnyho jsem si...

Klubová výstava KCHMPP

02.07.2011 12:36
Tuhle výstavu jsme pojali jako 4 denní výlet do Českého ráje. Krásně jsme si užili keškování a výlety po okolí Malé Skály. Navštívili jsme Skalní město, Pantheon, Trosky, Hrubou skálu, Sedmihorky, Turnov, Rohozec..... bylo toho opravdu hodně. Samotná klubovka byla celkem fiasko. VD 4, posuzoval...

Krajowa Wystawa Psow Rasowych Racibórz

12.06.2011 12:29
Arny nastoupil ve třídě otevřené, posuzovala paní Anna Dzidt. Arnyho opět vystavovala Míša Hanzlová. Obdrželi jsme krásný posudek: efektivní elegantní samec, s dobrou hlavou a ladnou šíjí a horní linií, dobře ustavené končetiny.....zbytek mi dělá trošku problém přečíst....dobře připraven na...

Celoštátna výstava psov Nitra

20.03.2011 12:21
Tak na tuhle výstavu se mi vůůůbec nechtělo. Když jsem viděla obsazení kruhů a naší třídy - Arny byl přihlášen do třídy otevřené...- tak jsem hodila flintu do žita. Konkurence byla velmi kvalitní. Přesto jsem se odhodlala a s kamarádkou Nikol Kučerovou a její velkou kníračkou jsme se i přes...

Klubová výstava KCHBO Heroltice

11.09.2010 12:17
Této výstavy se Arny zůčastnil v době, kdy byl na "hlídání" u jeho druhé mámy Míši, zatím co se páníčkové slunili u moře :) Posuzovala paní Charlotte Hoier z Dánska a Arny nastoupil v mezitřídě. I přes to, že Arny dostal známku VD2, obdržel od paní rozhodčí moc krásný posudek, za jaký by se...

Miedzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Krakowie

05.09.2010 12:09
Na mezinárodní výstavě v Krakowě, šel Arinek poprvé do mezitřídy. Posuzoval pan Grzegorz Robak, kterému se Arny s Míšou moc líbili. Obdrželi jsme známku Výborná 1 a titul CWC! V kruhu o CACIB šel Arny s krásným trikolorním interšampionem a získal krásný r.CACIB!!!
1 | 2 | 3 >>